Meist

Chapters Boutique Cafe

Inglisekeelse sõna chapters eestikeelne vaste on «peatükid». Usume, et elu ongi nagu raamat, mis koosneb paljudest säravatest ja meeldejäävatest peatükkidest. Meid ümbritsevate inimeste elutee on niivõrd rikkalik, et huvitavaid lugusid ja sündmusi jätkub paljudeks peatükkideks.
Võib juhtuda, et kohtuvad vaimselt lähedased, ühiste eesmärkide ja püüdlustega inimesed, kes hakkavad üheskoos kirjutama „uut raamatut“.
Meie jaoks on see kohvik esimeseks, kuid mitte üksikuks peatükiks, see on nagu raamat, täis seiklusi, naeru, romantikat ja säravaid muljeid.
Meist
Meist

STIIL

Chapters Boutique Cafe on stiilne ja kaasaegne kohvik Tallinna kesklinnas. Meie kohvik sobib ideaalselt sõpradega kokkusaamiseks, pereürituste läbiviimiseks, romantilisteks ja ärikohtumisteks.
Chapters Boutique Café – see on koht, kus olete alati oodatud, kuhu saab tulla toreda seltskonnaga või istuda üksi ja mõtiskleda. Aga veel on siin raamatud, mille kogu pidevalt täieneb ja uueneb tänu teile – meie külalistele. Kõiki meie raamatuid saab lugeda kohvikus, nautides desserti ja kohvi, ja muidugi saab raamatuid laenata, et lugemist kodus lõpetada.

MEESKOND

Kohviku omanikeks on noor abielupaar, kes alustas oma karjääri hotelli- ja restoraniäris, töötades üle 10 aasta erinevates Euroopa ja Aasia riikides.
Tuttavaks saades hakkasime unistama, et avame kunagi koos kohviku või restorani, kus saame rakendada oma teadmisi, jõudu ja armastust. Nüüd teame täpselt, kui pöörased saavad olla emotsioonid unistuste täitumisel.
Töötajaskond on kohviku hing. Meil on olnud õnne kohtuda inimestega, kes on meile vaimselt väga lähedased – säravad, energilised ja emotsionaalsed, kes armastavad oma tööd ja meie kohvikut samamoodi kui me ise.
Meist
Meist

SÖÖGID & JOOGID

Usume, et oma eesmärkide täitmiseks saame toidu kaudu anda positiivseid emotsioone ja luua head meeleolu. Vahel võib isegi kiire suutäis muuta terveks päevaks tuju ja anda jõudu hommikul veel võimatuna tundunu teostamiseks. Just seepärast ei piirdu me ainult kvaliteetsete ja maitsvate roogade valmistamisega, vaid püüame iga roa teha ilusaks ja silmale rõõmu pakkuvaks. Meie kohvikus on eraldi fitnessmenüü, ka pakume suures valikus igapäevaseid ja pidulikke roogasid ning suupisteid kokteilide või veini kõrvale.
Oleme spetsialiseerunud Euroopa köögi roogadele, lisades alati erilist ja omapärast tvisti nende maitsele ja kujundusele.
Meie kohvikus on suures valikus erinevaid jooke. Erilist tähelepanu pöörame kohvile. Kohviube röstitakse Tallinnas just meie kohviku jaoks.

ÜRITUSED

Meie kohvikus leiavad aset erinevad üritused ja teemaõhtud – alustades elavast muusikast kuni kirjanduslike kohtumisteni ja psühholoogilise stand-upini. Meil on hea meel toetada ja ellu viia uusi ideid loomingulisteks üritusteks.
Oleme alati õnnelikud, kui saame teid aidata eraeluliste sündmuste korraldamisel. Meie töötajad annavad endast parima, et teie eriline päev jääks nii teile kui külalistele meelde.
 
Meist
Scroll to top